понеділок, 19 лютого 2018 р.

День Героїв Небесної Сотні

до Дня Героїв Небесної Сотні Людина, розумна людина, завжди сподівається на краще. Це природно, адже ми не станемо заперечувати, що найчастіше обставини, що нас оточують, просто змушують нас це робити. Надія супроводжує нас, напевно всюди, але що ми готові зробити для того, щоб вона не залишилася марною. Далеко не кожній людині випадає така честь, щоб сприяти втіленню кращих сподівань. А сприяння, активне сприяння в цьому - є єдина причина, по якій здійснюється це велике таїнство, дане нам Богом. Адже погодьтеся: не важливо, пливемо ми за течією чи проти, але важливо - на краще або гірше, і важливо, що рухаємося, і рухаємося по милості Божій.

На жаль «грабіжники граблять, і грабуючи, граблять грабіжно». Так написано у Святому Письмі. Ця дата з’явилася яскравим доказом тих слів і деспотична система вирішила умертвити цю надію.
Чи можна умертвити надію? «Надія лицеміра загине» - так написано у Святому Письмі. Але чи можна назвати лицеміром того, хто віддає найдорожче, що у нього є - життя, заради ближнього свого, заради кращого життя для ближнього свого? Таку людину називають героєм. Такі люди не вмирають, а їх життя продовжується на Небесах, поруч з Отцем Небесним.
Похожее изображение11-го лютого 2015-го року, Указом Президента України № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» в країні встановлено особливий пам’ятний день - «День Героїв Небесної Сотні», який відзначається тепер щорічно 20-го лютого. Це зроблено, за даними проекту DilovaMova.com, «На підтримку ініціатив громадськості та з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України», - йдеться в документі.
Похожее изображение

середа, 14 лютого 2018 р.

Тиждень англійської мови


    "It Is Never too Late to Learn"
Під такою назвою пройшла виставка навчальної та художньої літератури англійською мовою,яку організувала бібліотекар школи Алла Брониславівна Максименко.

пʼятниця, 2 лютого 2018 р.

Тричі слава Україні і героям Крут, що своїм життя безцінним захищали свободу України

 

Вшановуючи світлу пам’ять молодих героїв, що своїм безцінним життям захищали незалежність України у бою під Крутами у 1918 році, бібліотекар школи Шкворець Тетяна Олексійвна для учнів 9-А, 10-А і 10-Б класів провела бібліотечний літературно-патріотичний урок.
Головною метою заходу було ознайомити учнів із історичними подіями далекого 1918 року та уславити подвиг, жертовність та героїзм юнаків, які в нерівному бою із московським військом боронили волю України, виховати патріотичні почуття у дітей і формувати їх активну життєву позицію та розвивати вміння працювати з додатковою історичною літературою.
Проводячи захід бібліотекар Тетяна Олексіївна щиро, емоційно та з громадською позицією розповідала дітям про причини бою під Крутами і героїзм, хоробрість і самопожертву молодих юнаків, які вступили в нерівний бій із ворогом. Також під час патріотичного уроку Тетяна Олексіївна рекомендувала учням читати книги і більше дізнаватися про буремні події Української революції 1917-1921 років із історичних джерел, читаючи довідники історії України, суспільно-політичну літературу, художню літературу історичної тематики і патріотичну поезію українських авторів. І такі книги під час заходу були представлені учням. Бібліотечний урок який був пройнятий патріотизмом і шаною до молодих героїв переконав учнів, що Крути були є і будуть однією з найгероїчніших сторінок нашої історії. І що кров під Крутами не була пролита марно. З неї, наче з безсмертя, розцвітають квіти Волі.
«Нема любові понад ту
Що окропила кров’ю Крути
І ту гарячу кров святу
Земля вкраїнська не забуде.»